Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Adamek pozwany za "alfonsa, który przysyłał dziwki Gołocie"
Adamek pozwany za "alfonsa, który przysyłał dziwki Gołocie" Drukuj Email
17.04.2007.
 Naprzeciw siebie staną Tomasz Adamek i Andrzej Gołota. Do walki nie dojdzie jednak w ringu, ale na sali sądowej. - W środę w sądzie znajdzie się pozew przeciw Tomaszowi Adamkowi - mówi pełnomocnik Andrzeja Gołoty, mecenas Andrzej Rogoyski.

Rogoyski w imieniu Gołoty domaga się od Adamka przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Powód? W rozmowie z dziennikarzem TVP 3 były mistrz świata WBC w wadze półciężkiej wyraził się: "Przecież to jest alfons (chodzi o Radosława Kondera - przyp. red.), dziwki Gołocie przysyłał i stąd się znają".

Adamek jeszcze niedawno przyjaźnił się z Andrzejem Gołotą. Bokserzy kilka razy byli razem na nartach w Austrii, często razem trenowali. Piękna przyjaźń dobiegła jednak końca.
Więcej "SuperExpressie"

 Onet.pl (SuperExpress)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron