Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Adamek i Włodarczyk w jednej stajni?
Adamek i Włodarczyk w jednej stajni? Drukuj Email
18.04.2007.
 Polski zespół Hammer KnockOut Promotions coraz poważniej myśli o wzmocnieniu swej stajni. Tym razem na celowniku szefów grupy znaleźli się: Tomasz Adamek i Grzegorz Proksa.
- My ich chcemy i oni o tym wiedzą. W obecnej sytuacji stać nas na to, by pozyskać ich do naszej ekipy – przekonuje Piotr Werner człowiek związany z zespołem.

Sprawa jednak nie wydaję się taka prosta, aby wykupić Tomasza Adamka z rąk Dona Kinga szefowie Hammer KnockOut Promotions będą musieli wypłacić mu 650 tysięcy dolarów.
Adamek dostał także propozycję startu w katowickim "Spodku", w imprezie organizowanej właśnie przez Hammer KnockOut Promotions. Adamek na razie odmawia.

Onet.pl (Przegląd Sportowy) 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron