Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Adamek: nie jestem chłopcem do bicia
Adamek: nie jestem chłopcem do bicia Drukuj Email
20.04.2007.
 Zamiast o planach kolejnych walk czy próbie odzyskania pasa mistrzowskiego przez Tomasza Adamka, częściej czytamy rozmaite informacje jakby mniej z boksem związane. Sam Adamek odpowiada, co tak naprawdę robi obecnie były mistrz świata.
- Właśnie trenuję i przygotowuję się do walki, którą stoczę 9 czerwca w katowickim "Spodku" - mówi Adamek.

Na pytanie czy będzie walczył 26 maja, podczas wieczoru, którego głównym wydarzeniem ma być pojedynek Krzysztofa "Diablo" Włodarzczyka, Adamek odpowiada: - Nie mam już nawet ochoty na prostowanie nieprawdziwych informacji, wymyślonych przez dziennikarzy. Było pytanie z Hammer KnockOut Promotions, czy nie chciałbym wystąpić 26 maja w "Spodku", ale żadna konkretna propozycja na piśmie, z określonymi warunkami finansowymi nie wpłynęła, a nie jestem chłopcem do bicia - podkreśla Adamek.
Więcej w "Sporcie".

Onet.pl (Sport)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron