Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Tomasz Gollob powraca do zdrowia i do sportowej rywalizacji. Zawodnik chce wystartować w piątkowym m
Tomasz Gollob powraca do zdrowia i do sportowej rywalizacji. Zawodnik chce wystartować w piątkowym m Drukuj Email
20.06.2007.
 - Przyznam, że nie czuję się jeszcze rewelacyjnie, boli mnie trochę głowa. Powoli zaczynam myśleć o powrocie na tor. Kiedy wreszcie się to stanie, na pewno będę mocniejszy psychicznie. Przyznam, że jest mi to teraz bardzo potrzebne - mówi polski zawodnik. - Na razie, od wypadku lotniczego w Tarnowie, nie siedziałem jeszcze na motocyklu. Po raz pierwszy zamierzam to zrobić w czwartek w Tarnowie. Chcę trochę potrenować, by w piątkowym meczu Ekstraligi z Włókniarzem nie jechać zupełnie bez przygotowania - kończy Gollob.

Tomasz Gollob brał udział w katastrofie lotniczej pod Tarnowem. Oprócz niego w trakcie wypadku poszkodowani zostali Rune Holta i ojciec zawodnika, Władysław Gollob.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron