Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Gollob: Duńczycy narobili sobie tylko wstydu
Gollob: Duńczycy narobili sobie tylko wstydu Drukuj Email
23.07.2007.
 Od soboty stolicą światowego speedwaya jest Leszno. Polscy żużlowcy po dramatycznych zawodach zostali drużynowymi mistrzami świata! Humoru biało-czerwonym nie popsuli nawet Duńczycy, którzy nie mogąc pogodzić się z porażką, złożyli protest.

- Taka znakomita ekipa, a nie potrafi pogodzić się z porażką. Narobili sobie tylko wstydu, ale to ich problem. Jesteśmy najlepsi na świecie i nic tego nie zmieni – zaznacza Tomasz Gollob. - Wygraliśmy, bo wierzyliśmy w ten sukces. Nawet gdy Dania odrobiła straty i wyszła na prowadzenie (największe 3 punktami), nie było paniki. Mam nadzieję, że to początek złotej ery polskiego żużla - dodał.

Onet.pl (Super Express)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron