Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Ty jesteś panem sytuacji
Ty jesteś panem sytuacji Drukuj Email
03.11.2006.
 Politycy opowiadają bajki o IV Rzeczpospolitej, o bezwzględnym karaniu bandytów, rozbiciu układów. Szef ględzi, że masz pracować, a nie się obijać. Żona narzeka, teściowa marudzi. I nic nie możesz zrobić...

W pokerze jest inaczej. To ty jesteś panem sytuacji. W każdej chwili możesz powiedzieć „Sprawdzam!” i zobaczyć, na co naprawdę stać rywali.

Poker dostarcza niesamowitych emocji właśnie dlatego, że wszystko zależy od gracza. Każde rozdanie, choćby najlepsze, można spartolić. Ale tak samo – można wygrać, nie mając nawet pary dwójek. Jak w życiu – czasem musisz blefować, a kiedy indziej wydaje ci się, że stać cię na naprawdę dużo, a tu rywal wyjeżdża karetą asów...

Jeśli poker kojarzy ci się tylko z zadymionym salonem na dzikim zachodzie, powinieneś się szybko obudzić. Dziś poker to gra modna i elegancka. Pozwoli ci się oderwać od rzeczywistości, zapomnieć o kłopotach. Kiedy siadasz przy zielonym stoliku nie liczy się ani szef, ani teściowa, ani nawet politycy. Liczy się tylko to, co masz w kartach. Kiedy piękna krupierka przesuwa w twoim kierunku kolejne żetony – jesteś gwiazdą wieczoru.

Poker to emocje dla każdego. To nie tylko turnieje w Las Vegas i Cannes, w których zwycięzca zgrania półtora miliona dolarów. Każdy może to poczuć. Przekonaj się, jakie to uczucie, kiedy w kartach znajdziesz królewskiego pokera...
 
« poprzedni artykuł

Ranking stron