Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Putin zobaczy walkę Adamka?
Putin zobaczy walkę Adamka? Drukuj Email
17.08.2007.
 Moskwa staje się nową mekką zawodowego boksu. Szczególnie w prestiżowej wadze ciężkiej. 13 października w stolicy Rosji kolejny pojedynek o mistrzostwo świata w najcięższej kategorii, tym razem pomiędzy Ibragimowem i Holyfieldem (o pas WBO). Organizatorem imprezy jest supergwiazdor Oscar De La Hoya.

Moskiewska prasa ujawniła, że wczoraj De La Hoya wysłał list do prezydenta Rosji Władimira Putina, w którym zaprasza go jako gościa honorowego na galę, w trakcie której - oprócz spotkania Ibragimowa z Holyfieldem - rozegranych ma zostać kilka innych ciekawych walk. Prawdopodobnie wystąpią w nich także Polacy - jeden zawodnik z grupy Andrzeja Wasilewskiego oraz być może Tomasz Adamek. Putin jest miłośnikiem boksu i jeśli nie przeszkodzą mu obowiązki, na pewno będzie na gali.

Onet.pl (Super Express) 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron