Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Strong Man arrow Agata Wróbel o punkt od tytułu
Agata Wróbel o punkt od tytułu Drukuj Email
21.08.2007.
Agata WróbelJeden punkt. Tyle zabrakło Agacie Wróbel do wywalczenia tytułu mistrzyni Wielkiej Brytanii strongwoman. - I tak jestem bardzo szczęśliwa - mówi była sztangistka. Była mistrzyni świata i dwukrotna medalistka olimpijska wygrała dwie z pięciu konkurencji.

A w 15-metrowym biegu ze 180-kilogramową sztangą na barkach wręcz znokautowała rywalki. W decydującej, piątej próbie - wkładaniu żelbetowej kuli na podium, popełniła mały błąd. Kula wyślizgnęła jej się z rąk, co pozwoliło Bernie McKinley obronić tytuł najsilniejszej Brytyjki.
- Przegrałam o włos - skomentowała Agata. - Jestem bardzo obolała, szczególnie czuję kark, ale jestem szczęśliwa z takiego wyniku.

(onet.pl)
 
następny artykuł »

Ranking stron