Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Ronaldinho będzie Hiszpanem
Ronaldinho będzie Hiszpanem Drukuj Email
23.08.2007.
 Brazylijski piłkarz Ronaldinho oznajmił po środowym meczu towarzyskim z Algierią (2:0), że wkrótce przyjmie hiszpańskie obywatelstwo.

Zawodnik zachowa jednocześnie brazylijski paszport.

Kolejnym graczem z drużyny Franka Rijkaarda, który ma dostać obywatelstwo Hiszpanii, będzie mistrz świata U-17 (z 2005 roku) Meksykanin Giovani Dos Santos.
W Barcelonie pozostanie wówczas tylko dwóch piłkarzy spoza Unii Europejskiej - Samuel Eto z Kamerunu i Yaya Toure z Wybrzeża Kości Słoniowej. W każdym zespole Primera Division może być trzech takich zawodników.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron