Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Dudek: nie zgadzam się z takimi stwierdzeniami
Dudek: nie zgadzam się z takimi stwierdzeniami Drukuj Email
07.09.2007.
 Trener piłkarskiej reprezentacji Polski Leo Beenhakker może spać spokojnie. Gdyby któryś z dwójki: Tomasz Kuszczak, czy Artur Boruc wypadł z kadry, w każdej chwili do dyspozycji Holendra jest Jerzy Dudek.

- Gdyby coś się miało przytrafić kolegom, Leo zawsze może na mnie liczyć. Jestem w dobrej formie i mogę grać w kadrze choćby od zaraz! - zapewnia zawodnik Realu Madryt.

- Ludzie zarzucają mi, że nie gram w klubie i dlatego nie powinienem być powoływany do reprezentacji. Nie zgadzam się z takimi stwierdzeniami. Jestem piłkarzem najlepszego klubu na świecie, a to też ma znaczenie. No i nie wypada mi raczej w tej sytuacji być trzecim bramkarzem reprezentacji" - tłumaczy Dudek na łamach "Faktu".

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron