Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Strong Man arrow MŚ: Pudzianowski wygrywa
MŚ: Pudzianowski wygrywa Drukuj Email
17.09.2007.
 Od dwóch zwycięstw rozpoczął udział w mistrzostwach świata Mariusz Pudzianowski. - Jestem w gazie, ale spokojnie - to dopiero eliminacje. Podzielili nas na kilka grup i trudno wywnioskować, kto jest mocny i kogo można się obawiać - komentuje w rozmowie z "Super Expressem".

Popularny "Dominator" w Los Angeles jest od środy, ale wciąż nie może się zaaklimatyzować. - Siedzę po nocach w Internecie, spać nie mogę. Już mnie to zaczyna denerwować, bo jak wreszcie się położę, to trzeba iść na zawody - opowiada.

Mariusz trafił do najsilniejszej grupy, m.in. z Amerykaninem Dave'em Ostlundem, który wygrał z Polakiem niedawno w Venice Beach. - Nawet zaspany dam radę, ale przed finałowymi zawodami trzeba będzie wreszcie porządnie wypocząć. Jest kilku chętnych, by mi dokopać - żartuje.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron