Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Strong Man arrow MŚ: Pudzianowski na luzie, ale Polak ma groźnego rywala
MŚ: Pudzianowski na luzie, ale Polak ma groźnego rywala Drukuj Email
20.09.2007.
 Mariusz Pudzianowski w piątek rozpoczyna walkę o odzyskanie tytułu mistrza świata siłaczy. Do dwóch ostatnich konkurencji eliminacyjnych polski strongman podszedł na luzie, mimo to wygrał kwalifikacje do finału z ośmioma punktami przewagi.

- Jestem z siebie zadowolony. Ja się nie zmęczyłem, a rywale przekonali się, że stać mnie tu na wiele - przyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Pudzianowski.

Największe wrażenie we wstępnej fazie zrobił jednak Phil Pfister. Amerykanin rok temu pokonał "Dominatora" i teraz ma chrapkę na obronę tytułu.

- Kilku z zawodników ma na koncie już przynajmniej dwa złote medale i zgodnie powtarzają, że ten drugi raz jest najtrudniejszy - zaznacza popularny "Strażak". - Choć z drugiej strony... w tym roku jestem lepiej przygotowany, presja jest mniejsza, więc powinno być łatwiej - dodaje pierwszy od 24 lat amerykański mistrz świata strongmanów.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron