Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Strong Man arrow Pudzianowski: Amerykanie są w szoku
Pudzianowski: Amerykanie są w szoku Drukuj Email
24.09.2007.
 Największą niespodzianką imprezy MŚ strongmenów w Los Angeles jest Sebastian Wenta, który wygrał dwie konkurencje. Ba, w popularnych "Paluchach" (przerzucanie bali) pobił nawet rekord świata!

- Sebek robi tu prawdziwą furorę, "polish power" pełną gębą - śmieje się Mariusz Pudzianowski, który zdecydowanie prowadzi w zawodach. - Amerykanie są w szoku, że dwóch "Polaczków" ogrywa ich jak chce i kiedy chce. Wychodzi na to, że Mazurka na podium wysłuchamy we dwóch - kończy "Dominator".

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron