Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Smolarek: to był dla mnie prawdziwy szok
Smolarek: to był dla mnie prawdziwy szok Drukuj Email
09.10.2007.
 Strzelił już swego pierwszego gola w lidze hiszpańskiej, ale ma na głowie inne problemy. Jego koledzy z drużyny Racing Santander prawie w ogóle nie mówią po angielsku.

- Jak dogaduję się z trenerem? Głównie rękami. To był dla mnie prawdziwy szok, że nikt w szatni Racingu nie mówi po angielsku. Tylko drugi trener potrafi zamienić parę słów w tym języku - mówi Ebi Smolarek „Dziennikowi”.

- W związku z tym mam bardzo poważny kłopot, bo trener Marcelino ma strasznie długie odprawy przedmeczowe, trwają prawie godzinę (śmiech). Ale jest fajnie, bo na treningach przeważają ćwiczenia z piłką – dodał reprezentant Polski.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron