Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Media: zamroczyli Kazachów, z piekła do nieba!
Media: zamroczyli Kazachów, z piekła do nieba! Drukuj Email
15.10.2007.
 Reprezentacja Polski pokonała w sobotę w Warszawie Kazachstan 3:1 i jest coraz bliżej awansu do finałów mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii. Punkty stracili Finowie i Serbowie, wygrała Portugalia.

Oto tytuły w dzisiejszych mediach:

Sports.pl: Z piekła do nieba
Polska wygrała z Kazachstanem 3:1 (0:1) w spotkaniu eliminacyjnym do Euro 2008. Biało-czerwoni w pierwszej połowie rozczarowali i do szatni schodzili przy stanie 0:1. W drugiej połowie geniuszem błysnął Euzebiusz Smolarek, który strzelił trzy bramki. Dzięki remisom Serbów i Finów jesteśmy już o krok od wymarzonego awansu na europejski czempionat!
Gazeta.pl: Hat-trick Ebiego. Polska pokonała Kazachstan
Ebi raz!!! Ebi dwa!!! Ebi trzy!!! Między 55. a 65. minutą Euzebiusz Smolarek spowodował, że koszmarny sen na Łazienkowskiej został przerwany. Polska jest o trzy punkty od Euro 2008.

Rzeczpospolita: Trzy bramki Smolarka i wszystko jasne
Polska pokonała Kazachstan 3:1. Do awansu do finałów brakuje już tylko wygranej z Belgią. W meczu z Kazachami Polaków nie zatrzymał ani gol rywali, ani awaria światła.

Dziennik.pl: Smolarek bohaterem meczu z Kazachstanem
Było jak w najczarniejszych snach, ale skończyło się pięknie. Smolarek, Smolarek i jeszcze raz Smolarek! Ten złoty chłopak utorował nam drogę do finałów Euro 2008. Strzelił trzy gole, a polscy piłkarze wygrali z Kazachstanem 3:1.

Życie Warszawy: Euzebiusz Smolarek i wszystko jasne
Było źle, koszmarnie i ciemno. Na stadionie Legii Polska przegrywała z Kazachstanem 0:1, na dodatek awaria światła przerwała mecz na prawie pół godziny. Po zapaleniu jupiterów zobaczyliśmy inny polski zespół. I innego Ebiego Smolarka, który zdobył trzy gole.

Super Express: Zamroczyli Kazachów
Mecz Polska - Kazachstan miał dwóch bohaterów. Na boisku zaszalał Ebi Smolarek, ale równie dobrą robotę wykonał Tomasz Strzyga, konserwator pracujący na Łazienkowskiej od 20 lat. To on naprawił zepsute światło na Legii i uchronił nas przed przerwaniem spotkania.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron