Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Zdewastowali skocznię, na której wygrał Stoch
Zdewastowali skocznię, na której wygrał Stoch Drukuj Email
16.10.2007.
 20 tysięcy euro. Na tyle oszacowano straty spowodowane przez chuliganów. Wandale zdemolowali skocznię w niemieckim Oberhofie. Zniszczyli tory najazdowe i położony igielit. Na obiekcie Hans-Renner-Schanze Kamil Stoch wygrał przedostatni konkurs Letniej Grand Prix.

O tym, że obiekt nie nadaje się do skoków, przekonali się zawodnicy lokalnego klubu narciarskiego. Na rozbiegu znaleziono kawałki szkła, kamienie i krzesełka. Wandale porobili 15-centymetrowe dziury w igielicie.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron