Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Pokerowa zagrywka bokserskiej mistrzyni
Pokerowa zagrywka bokserskiej mistrzyni Drukuj Email
23.10.2007.

 Agnieszka Rylik, jeszcze nie tak dawno mistrzyni świata w boksie zawodowym, weźmie udział w rozpoczynającym się we wtorek międzynarodowym turnieju pokera w Cardiff. Wezmą w nim udział najlepsi europejscy gracze.

Poker to nowa pasja, ale i nowe wyzwanie „Lady Tyson”, która nie zamierza łatwo sprzedać skóry w Walii. Sumiennie przygotowywała się do turnieju, szkoląc się pod okiem Mike’a Sextona, zwycięzcy wielu turniejów, który przy zielonym stoliku zarobił ponad trzy miliony dolarów. Sexton, zwany „Ambasadorem Pokera”, jest zarazem jednym z najbardziej znanych popularyzatorów tej gry.

Od ostatniej walki bokserskiej Rylik minęło dwa i pół roku. W tym czasie stała się jedną z gwiazd programu „Dzień Dobry TVN” i z sukcesem wystąpiła w II edycji „Tańca z Gwiazdami”. W boksie nie powiedziała jednak ostatniego słowa i zamierza wrócić na ring w przyszłym roku, po przymusowej przerwie spowodowanej kontuzją stawu kolanowego.

Do tej pory Agnieszka Rylik stoczyła 18 zawodowych pojedynków, zwyciężając siedemnastokrotnie. Wywalczyła tytuły mistrzyni świata federacji WIBF i WIBO w kategorii junior półśredniej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron