Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik nokautuje pokerzystów!
Agnieszka Rylik nokautuje pokerzystów! Drukuj Email
26.10.2007.

 Agnieszka Rylik, do niedawna mistrzyni świata wagi junior półśredniej, gra w pokera od niedawna. Do turnieju w Cardiff przygotowywała się w światowej stolicy hazardu, Las Vegas, ucząc się tricków od słynnego Mike'a Sextona, znanego popularyzatora tej gry.

 

W początkowej fazie turnieju Rylik wyeliminowała m.in. Dave "Devilfisha" Ulliotta, doskonałego angielskiego gracza, który wygrał pierwszą edycję turnieju w 1999 r. Co ciekawe, Ulliott kiedyś powiedział, że w pokerze kobiety nie dorównują mężczyznom, bo nie grają dość agresywnie.

 

 

Organizatorzy turnieju z uznaniem wypowiadają się o sukcesie bokserskiej mistrzyni. Podkreślają, że jeszcze nigdy żaden Polak nie dotarł tak wysoko w prestiżowym turnieju.

Turniej Late Night Poker cieszy się dużym zainteresowaniem w Wielkiej Brytanii i jest relacjonowany przez telewizyjny kanał Channel 4. W piątek Agnieszka będzie rywalizowała o wejście do finału. Pula nagród wynosi 325 tysięcy dolarów, zwycięzca zgarnie 125 tys.

Ryszard Koczura

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron