Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow "Mocniejszej reprezentacji Polski nie pamiętam"
"Mocniejszej reprezentacji Polski nie pamiętam" Drukuj Email
29.11.2007.
 - Cel tego zespołu jest jeden. Zachować pozycję z letniej Grand Prix, czyli być wśród trzech najlepszych ekip – mówi Adam Małysz. Już w piątek w Kuusamo rozpoczyna się Puchar Świata. Nietypowo, od konkursu drużynowego.

- Mocniejszej reprezentacji Polski nie pamiętam. I nie mówię tylko o swoich ostatnich trenerskich latach, lecz także o tych czasach, kiedy sam skakałem – mówi Łukasz Kruczek, asystent trenera naszej kadry Hannu Lepistoe.

Dobre wyniki kadry w tym roku zależą w głównym stopniu od tego, jak zacznie Puchar Świata Stoch. Kamil swoją karierę traktuje z niebywałą ambicją (– Nie chcę być drugim Małyszem. Chcę być Stochem i wygrywać jako Stoch – mówi), więc różnie sobie radzi ze spadkami formy. Czy wytrzyma presję, jaka wytworzyła się w Polsce po jego zwycięstwie w jednym z konkursów letniej Grand Prix?

– Nie myślę o żadnej presji! Z roku na rok jestem lepszym skoczkiem i chcę dalej robić takie postępy. Jeśli zakończę Puchar Świata na pozycji lepszej niż 30., będę zadowolony – mówi Stoch.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron