Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Małysz: cieszą takie słowa z ust Miki Kojonkoskiego
Małysz: cieszą takie słowa z ust Miki Kojonkoskiego Drukuj Email
30.11.2007.
 Mika Kojonkoski powiedział o Adamie Małyszu, że stary mistrz poprawił technikę i tej zimy będzie jeszcze mocniejszy.

- Cieszę się, że z ust Miki płyną takie komplementy pod moim adresem. Bardzo go cenię, to jeden z najlepszych trenerów na świecie – powiedział Adam Małysz.

- Technika się zmienia, bo jest uzależniona od przepisów. FIS modyfikuje regulacje dotyczące wagi, kombinezonów, nart, a my musimy na to reagować. Przed dwoma laty na progu odbijaliśmy się, można powiedzieć, w miejscu. Tak ciągle skacze Jakub Janda. W zeszłym sezonie już to nie wystarczało, należało ukierunkować wybicie bardziej do przodu, by nabrać jeszcze większej szybkości – dodał.

(onet.pl)

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron