Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow "Ciężko będzie wygryźć Smolarka"
"Ciężko będzie wygryźć Smolarka" Drukuj Email
30.11.2007.
Krok po kroku – ta dewiza Leo Beenhakkera obrazuje rozwój kariery Rafała Boguskiego. Zdobywa coraz mocniejszą pozycję w Wiśle, a jeszcze niedawno sądzono, że karierę zawdzięcza pomocy Jerzego Engela.

- Bałem się, że sobie nie poradzę z konkurencją. Wszyscy wiemy, jak trudno wywalczyć miejsce w składzie Wisły - mówi Boguski, który jesienią podpisał nowy, czteroletni kontrakt z "Białą Gwiazdą".

W grudniu Boguski wyjedzie na zgrupowanie reprezentacji ligi.
- Fajnie, że będę mógł potrenować pod okiem Leo Beenhakkera - podkreśla Boguski. - Ale o Euro 2008 jeszcze nie myślę. W kadrze jest wielu zawodników, którzy cieszą się zaufaniem trenera. Jako napastnik gra teraz najczęściej Ebi Smolarek. Coś mi się wydaje, że jeszcze przez długie lata ciężko będzie go wygryźć.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron