Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Real - Racing: Dudek chwali Smolarka
Real - Racing: Dudek chwali Smolarka Drukuj Email
03.12.2007.
 Real Madryt pokonał 3:1 Racing Santander. Rezerwowy bramkarz Królewskich, Jerzy Dudek bardzo chwalił po spotkaniu Ebiego Smolarka z drużyny rywali. Skrzydłowy reprezentacji Polski był bliski strzelenia gola, ale zabrakło mu szczęścia - piłka trafił w słupek.

- Ebi był jednym z najlepszych zawodników w Racingu. Szukał gry, nie bał się, nie chował za plecami kolegów. Chciał być jak najczęściej przy piłce. To jest pozytyw tego meczu dla Racingu – powiedział Jerzy Dudek.

- Co do Ebiego, to rozmawiałem z nim po meczu i powiedziałem mu, że jak będzie grał tak dobrze i odważnie jak dotychczas, to pech minie. Ebi przełamie się i będzie strzelał gole w lidze hiszpańskiej jak w reprezentacji – zakończył rezerwowy bramkarz Realu.

(onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron