Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Senator Night of The Champions
Senator Night of The Champions Drukuj Email
05.12.2007.
  26.11.2007. Hammer KnockOut Promotions chcąc mocno zaakcentować końcówkę intensywnego roku organizuję jedną z największych gal, które w ostatnich latach mogli zobaczyć "na żywo" polscy kibice. Już 15 grudnia w Rzeszowie, przy współpracy z firmą Senator, nadejdzie czas Night Of Champions, czego świadectwo dadzą takie nazwiska jak Kostecki i Włodarczyk.


Duże nazwiska i mocne pięści wracają do Rzeszowa po blisko dwuletniej przerwie, gdzie ponownie w hali na Podpromiu (6 200 miejsc), oraz za pośrednictwem telewizji Polsat, kibice boksu będą mogli zobaczyć efekty pracy jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających sie grup w Europie - Hammer KnockOut Promotions.

Dawid Kostecki (25-1, 18 KO) vs Mukadi Manda (21-17-2, 14 KO), 10 rund Stawką walki będzie interkontynentalny tytuł IBC w kategorii półciężkiej. Manda wydaje się być kolejnym krokiem, z którym każdy ma być weryfikacją zawodnika, który mierzy naprawdę wysoko - Dawida Kosteckiego. Solidny journeyman z Hiszpanii via Kongo potrafi sprawić niespodzianki z zdecydowanie wyżej klasyfikowanymi zawodnikami. Jego odważne i solidne postawy w walkach z zawodnikami pokroju Xaviera Moya, Vitalija Tsypko, Jozsefa Nagy'a czy Mario Veita uczyniły z Mandy m.in cenionego sparingpartnera, kontraktowanego przez wiele dobrych grup.

 Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (38-2, 28 KO) vs Aloryi "Terrible" Mensah (14-4-1, 8 KO), 10 rund
W drugim 'wydarzeniu wieczoru' kibice będą mieli okazję oglądać, byłego mistrza świata IBF, Krzysztofa Włodarczyka w walce z... pogromcą mistrzów. Brytyjczyk pochodzący z Ghany ma na swoim sumieniu karierę Sebastiaana Rothmanna, który właśnie po druzgocącej dla niego walce z "Strasznym" ogłosił jej definitywny koniec. Pod koniec 2006 roku na pełnym dystansie nieznacznie uległ na punkty późniejszemu pretendentowi do pasa WBO - Mohamedowi Azzaoui.

W pozostałych walkach wystąpią:

Paweł Kołodziej (18-0, 10 K0) vs Jose Manuel Barreira (9-11, 5 KO), 8 rund

Rafał Jackiewicz (28-8-1, 15 KO) vs Mircea Lurci (13-13-2, 3 KO), 6 rund

Przedsprzedaż Biletów: Hala Podpromie ul. Podpromie 10 Rzeszów, Centrum Handlowe Europa , Multiplex - Centrum Kino.

Źródło: (KnockOut.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron