Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Małysz: w poszukiwaniu formy
Małysz: w poszukiwaniu formy Drukuj Email
24.12.2007.
 "Chciałbym mieć trochę więcej szczęścia na skoczni, bo forma jeszcze nie ta" - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Adam Małysz po konkursach Pucharu Świata w szwajcarskim Engelbergu. W sobotnim konkursie Małysz uplasował się na 10. miejscu. W niedzielę lider polskiej kadry był 13. "Moje skoki są zdecydowanie lepsze, ale postęp jest za wolny. Jak widać, inni szybciej dogonili Morgensterna. Ale on jeszcze nie powiedział ostatniego słowa" - stwierdził Orzeł z Wisły.

"Trudno mi jest wskoczyć na podium, chociaż czuję siłę w nogach. W tym pierwszym okresie przygotowań przed zimą, pogubiłem się jednak z techniką na progu. Jeżeli ją odnajdę - lub sama do mnie wróci - wszystko będzie w porządku" - podkreślił Małysz.

(interia.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron