Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Rylik wygrała z mistrzem
Rylik wygrała z mistrzem Drukuj Email
28.12.2007.
 Joe Beevers w minioną sobotę wygrał 1000000 dolarów w turnieju Ladbrokers Poker. W finałowej rozgrywce zmierzyli się z nim Marty Smith, Julian Gardner, Liam Flood, Howard Lederer and Ian Cox.
Warto zaznaczyć że w październiku Beevers przegrał na turnieju Late Night Poker rozgrywkę z Agnieszką Rylik. Mimo że według bukmacherów szanse naszej mistrzyni w boksie na zwycięstwo były oceniane zaledwie na 1:40, to udało się jej zająć zaszczytne 2 miejsce w swojej rozgrywce  i 12 miejsce w całym turnieju. Pierwsze sukcesy Beeversa przypadaja na rok 1997, gdy zwyciężył w Master Classics of Poker.
Od 2001 zdołał wygrać Irish Prelim Open, European Omaha Championship(2002), Irish Open(2003) i turniej Four Queens Championship(2004). Zdecydowanym sukcesem była natomiast siódma pozycja w turnieju World Poker Tour Championship w Bellagio gdzie zdobył 188 000$, choć widać że nie jest to kres jego możliwości.

Sukces Beeversa powinien cieszyć fanów naszej zawodniczki, która jak się okazuje potrafi wygrywać z najlepszymi, a przecież dopiero rozpoczyna swoją przygodę z pokerem.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron