Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Rylik znakomicie debiutuje w Irish Poker Championship 2008
Rylik znakomicie debiutuje w Irish Poker Championship 2008 Drukuj Email
05.01.2008.
 Bardzo dobrze zaprezentowała się Polska mistrzyni świata w boksie zawodowym, Agnieszka Rylik na turnieju pokerowym PartyPoker.com Irish Poker Championship 2008, który odbył się w bajecznym hotelu Radisson Hotel & Spa w Galaway w Irlandii. Był to już drugi z kolei prestiżowy turniej pokera, w którym nasza mistrzyni wzięła udział i zdobyła uznanie organizatorów oraz czołowych graczy świata.
Co prawa Agnieszce nie udało się zakwalifikować do ścisłego finału jednak jej gra i pozycja, którą zajęła zasługuje na uznanie. W turnieju wzięło udział 300 wytrawnych graczy z całego świata, którzy zasiedli przy 30 stołach. Najlepsi zawodnicy "posadzeni" zostali przy głównym, "telewizyjnym stole". Przed Agnieszką Rylik z turniejem pożegnała się już setka bardziej doświadczonych i rutynowanych graczy.

Początkowo nasza reprezentantka nie miała sobie równych i "face to face" nokautowała rywali przy swoim oraz następnym stole. Zdecydowana strategia gry zaowocowała przeniesieniem Agnieszki do prestiżowego stołu telewizyjnego przy którym grali najlepsi. Przejście do "najlepszego" stołu wcale nie zdeprymowało Polki , która nie zamierzała zmieniać swojej zdecydowanej gry i przez klika godzin grała jak "równy z równym" z czołówką pokerowego "światka".

Ostatecznie Agnieszka Rylik poległa w bezpośrednim starciu z mistrzem blefu Marcelem Luske. Aga zdecydowała się pójść na całość i była o krok od sprawienia wielkiej niespodzianki. Po wyłożeniu ostatnich kart okazało się, że obydwoje mają "kolor" jednak u Rylik na ręku były dwie damy, a u Luske dwa króle...

Życzymy Agnieszce dalszych sukcesów w drodze na pokerowy szczyt oraz z przyjemnością informujemy, że nasza zawodniczka weźmie udział w kolejnym prestiżowym turnieju, który odbędzie się 18 lutego w Londynie.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron