Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow 2 miliony funtów za Rasiaka
2 miliony funtów za Rasiaka Drukuj Email
09.01.2008.
 Już wkrótce Grzegorz Rasiak może stać się... najdroższym piłkarzem w historii polskiej piłki! Rasiak dostał właśnie konkretną propozycję z Serie A. Zainteresowana Polakiem jest Reggina, która broni się przed spadkiem i poszukuje napastnika. Rasiak uwielbia Italię, zna włoski i poważnie myśli o przeprowadzce. Bo w Southampton ostatnie miesiące przesiedział głównie na ławce. 

Działacze angielskiego klubu dobrze wiedzą, że Polak jest jednym z nielicznych piłkarzy, na których klub może zarobić niezłe pieniądze, i dlatego zamierzają go sprzedać. Cena to około 2 miliony funtów, a taka kwota Regginy absolutnie nie odstrasza.

- Prawdą jest, że moje odejście z Southampton jest prawdopodobne. Mam kilka ofert: i z Anglii, i z Włoch - przyznaje polski napastnik. O szczegółach mówić nie chce, ale informacje o zainteresowaniu Regginą są pewne. I teraz najlepsze: jeśli Rasiak zmieni klub, to stanie się najdroższym piłkarzem w historii polskiej piłki. Jak to możliwe? Sprawa jest prosta: trzeba tylko zsumować kwoty poszczególnych transferów polskich graczy.
Z Derby County do Tottenhamu Rasiak przeszedł za 2 miliony funtów. Tyle samo zapłacił za niego "Kogutom" Southampton. Jeśli teraz kontrahent wyłoży kolejne dwa miliony, to suma podskoczy do 6 milionów.

Drugi w klasyfikacji jest Jerzy Dudek, za którego Liverpool zapłacił Feyenoordowi 5 milionów. Łączna kwota transferów Ebiego Smolarka to 6 mln, ale euro, zaś Żurawskiego tylko 4 miliony... A zatem Rasiak nie ma konkurencji!

(onet.pl) 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron