Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka w pokerowym Turnieju Gwizad Sportu
Agnieszka w pokerowym Turnieju Gwizad Sportu Drukuj Email
16.01.2008.
 Aga zaproszona do pokerowego Turnieju Gwiazd Sportu. 18 lutego w Londynie zmierzy się z innymi sławami sportowymi. Agnieszka Rylik została zaproszona do wzięcia udziału w turnieju pokerowym, w którym zmierzą się gwiazdy sportowe. PartyPoker Sports Challenge odbędzie się w Londynie, 18 lutego. Nasza mistrzyni zmierzy się m.in. z gwiazdami snookera: Stevem Davisem oraz Stephenem Hendry oraz z gwiazdami piłki nożnej: Normanem Whitesidem, Rayem Parlourem, Tonym Cascarino oraz Johnem Aldridge.
Rzecznik PartyPoker podkreśla: "Aga nauczyła się bardzo wiele o pokerze w ciągu ostatnich miesięcy, a to dzięki podróży do Irlandii oraz udziału w turnieju Late Night Poker, transmitowanym w telewizji. Teraz może użyć zdobytych wcześniej umiejętności przeciwko innym gwiazdom sportu. Dokładny skład turnieju nie jest jeszcze znany, jednak udział w tym pokerowym wydarzeniu wezmą gwiazdy światowej piłki nożnej, darta, snookera oraz rugby".
 
"Aga była świetna na turnieju w Irlandii, zrobiła ogromne wrażenie zarówno przy stole jak i poza nim. Poprzez dużą liczbę Polaków mieszkających w Irlandii Agnieszka była rozpoznawana na każdym kroku. Spodziewamy się jej dobrego występu i niezwykle cieszymy się, że możemy ją zaprosić do tego prestiżowego turnieju. Należy podkreślić, że po raz pierwszy zaproszenie otrzymuje osoba z Polski."
 
Pierwszy pojedynek Agi odbędzie się przeciwko sportowym prezenterom telewizyjnym z Wielkiej Brytanii. Polska gwiazda spotka się na tym etapie z wielkimi nazwiskami z telewizji Sky Sports. Póki co Agnieszka Rylik zrobiła ogromne wrażenie poprzez ogranie mistrza Devilfish'a oraz zacięty pojedynek z "Królem Blefu" - Marcelem Luske.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron