Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Kadra w Sapporo
Kadra w Sapporo Drukuj Email
29.01.2008.
 Już w najbliższy weekend Puchar Świata zawita do japońskiego Sapporo. Tradycyjnie wiele ekip uda się tam w nieco rezerwowym składzie. Także i w naszej kadrze zabraknie najlepszego skoczka - Adama Małysza.

Hannu Lepistoe postanowił, że do Japonii pojadą Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula oraz Marcin Bachleda.

W tym samym czasie Adam Małysz, wraz z Krzysztofem Miętusem i Maciejem Kotem będą spokojnie przygotowywać się do kolejnych zawodów.

Konkursy PŚ w Sapporo zaplanowane są na 2 i 3 lutego.

(skijumping.pl) 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron