Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Czy się stoi czy się leży... 780 tys. Euro się należy
Czy się stoi czy się leży... 780 tys. Euro się należy Drukuj Email
31.01.2008.
 Real Madryt nie wywalczy już w tym sezonie Pucharu Hiszpanii, jednak w madryckim klubie wymyślono inny dublet i za jego zdobycie nagroda wyniesie 780 tysięcy euro na głowę.
Na podwójną koronę mają złożyć się triumfy w Lidze Mistrzów i w lidze hiszpańskiej.

W przypadku wygrania LM premia wyniesie 480 tysięcy euro, za sukces w Primera Division - 300 tysięcy euro.
Postanowienie władz klubu mówi wyraźnie, że premie otrzyma każdy z 25 zawodników kadry Realu. Więc polki bramkarz "Królewskich" Jerzy Dudek nie musi przejmować się znakomitą formą Ikera Casillasa i tym, że pozostaje mu siedzenie na ławce. Swoje i tak zarobi.

(onet.pl) 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron