Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Sapporo - kwalifikacje odwołane
Sapporo - kwalifikacje odwołane Drukuj Email
01.02.2008.
 Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w japońskim Sapporo odwołali piątkowe kwalifikacje do sobotniego konkursu. Powodem jest zbyt mała liczba zgłoszonych do zawodów soczków. Na liśćie startowej jest ich zaledwie 51, w tym czterech Polaków: Marcin Bachleda, Piotr Żyła, Stefan Hula i Kamil Stoch.

Sobotnie zawody rozpoczynają się o godzinie 9:00 polskiego czasu (8:00 - seria próbna), natomiast niedzielne już o 3:00.

(skijumping.pl, onet.pl) 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron