Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Aga zaproszona do pokerowego Turnieju Gwiazd Sportu
Aga zaproszona do pokerowego Turnieju Gwiazd Sportu Drukuj Email
14.02.2008.
 Agnieszka Rylik została zaproszona do wzięcia udziału w turnieju pokerowym, w którym zmierzą się gwiazdy sportowe. PartyPoker Sports Challenge odbędzie się w Londynie, 18 lutego. Nasza mistrzyni zmierzy się m.in. z gwiazdami snookera: Stevem Davisem oraz Stephenem Hendry oraz z gwiazdami piłki nożnej: Normanem Whitesidem, Rayem Parlourem, Tonym Cascarino oraz Johnem Aldridge.Rzecznik PartyPoker podkreśla: "Aga nauczyła się bardzo wiele o pokerze w ciągu ostatnich miesięcy, a to dzięki podróży do Irlandii oraz udziału w turnieju Late Night Poker, transmitowanym w telewizji.
Teraz może użyć zdobytych wcześniej umiejętności przeciwko innym gwiazdom sportu. Dokładny skład turnieju nie jest jeszcze znany, jednak udział w tym pokerowym wydarzeniu wezmą gwiazdy światowej piłki nożnej, darta, snookera oraz rugby".

"Aga była świetna na turnieju w Irlandii, zrobiła ogromne wrażenie zarówno przy stole jak i poza nim. Poprzez dużą liczbę Polaków mieszkających w Irlandii Agnieszka była rozpoznawana na każdym kroku. Spodziewamy się jej dobrego występu i niezwykle cieszymy się, że możemy ją zaprosić do tego prestiżowego turnieju. Należy podkreślić, że po raz pierwszy zaproszenie otrzymuje osoba z Polski."

Pierwszy pojedynek Agi odbędzie się przeciwko sportowym prezenterom telewizyjnym z Wielkiej Brytanii. Polska gwiazda spotka się na tym etapie z wielkimi nazwiskami z telewizji Sky Sports. Póki co Agnieszka Rylik zrobiła ogromne wrażenie w środowisku pokerowym poprzez ogranie mistrza Devilfish'a oraz zacięty pojedynek z "Królem Blefu" - Marcelem Luske.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron