Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Kolejny pokerowy sukces Agnieszki Rylik
Kolejny pokerowy sukces Agnieszki Rylik Drukuj Email
19.02.2008.
 Agnieszka zajęła II miejsce w meczu prezenterów Sports Stars Challenge III, który odbył się 18 lutego w Londynie. Zwycięzcę wyłoniono dopiero po rekordowo dużej liczbie prawie 200 rozdań. Nasza Mistrzyni przegrała tylko z Karą Scott i zdobyła pierwszą wygraną pieniężną!!!

Ciekawostką jest, że dwie Panie (przy sześcioosobowym stoliku) bardzo sprawnie wyeliminowały z gry panów i przez dobre dwie godziny toczyły zaciętą walkę (head to head).

Więcej informacji - Kolejne zwycięstwo Rylik

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron