Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik w Spring Poker Festival (10 marca)
Agnieszka Rylik w Spring Poker Festival (10 marca) Drukuj Email
20.02.2008.
 Wszystkich fanów pokera w Polsce czekają kolejne emocje związane z prestiżowym turniejem Spring Poker Festival. Do Wiednia zawitają światowe sławy pokera, aby w kasynie Concord Card Casino wyłonić najlepszego pokerzystę tego Eventu. Dla Polskich fanów ważną informacją jest, że będziemy mieć tam swoich reprezentantów.

Przede wszystkim w turnieju weźmie udział Agnieszka Rylik, która od kilkunastu miesięcy zdobywa coraz to więcej doświadczenia na turniejach pokerowych. Nasza Mistrzyni po udanym turnieju Sport Challenge (zajęła drugie miejsce na stole prezenterów) rozpocznie pojedynek w Spring Poker Festival z nadzieją uzyskania jak najlepszego wyniku.

Więcej informacji - Rylik w Spring Poker Festival

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron