Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik na pokerowym turnieju w Wiedniu
Agnieszka Rylik na pokerowym turnieju w Wiedniu Drukuj Email
06.03.2008.
 Przygody Agnieszki Rylik w światowym pokerze ciąg dalszy! Już 10 marca weźmie udział w dwóch ważnych pokerowych wydarzeniach, które odbędą się w Austri. Pierwszym z nich będzie pojedynek PartyPoker East vs West Team Cup. Nasza mistrzyni w drużynie z innymi pokerowymi sławami ze wschodu będzie walczyć o wygraną wartości 60.000EUR. Przypomnijmy, że nie będzie to pierwszy występ Agnieszki na światowych stołach pokerowych. W październiku 2007 roku osiągnęła pół-finał w turnieju Late Night Poker. Event pokazywany w telewizji sprawił, że nazwisko Rylik coraz częściej jest kojarzone z polskim pokerem. Zwycięstwo nad dwoma czołowymi graczami: Dave "The Devilfish" Ulliott'em oraz pokerowym milionerem - Joe Beevers'em przyczyniły się do wzrostu popularności Agnieszki Rylik w środowisku pokerowym. W styczniu nasza zawodniczka brała udział w turnieju Irish Poker Championship i zakończyła rywalizację przy stole telewizyjnym, wygrywając parokrotnie z Robertem Williamsonem III, lecz odpadła w rozgrywce head to head ze słynnym Marcelem Luske. Kolejny krok Agnieszki to występ w Turnieju Pokerowym Gwiazd Sportu. Lutowy pojedynek odbył się w Londynie i zakończył się zajęciem drugiego miejsca wsród komentatorów sportowych.

W turnieju wiedeńskim stawka jest równie wysoka co poprzednio - Agnieszka Rylik weźmie udział w pojedynku Wschodu i Zachodu. Jej partnerami W drużynie będą m.in. pokerowy multimilioner Tony G. z Litwy oraz najlepszy rosyjski graczem - AlexandER Kravchenko. Agnieszka ponownie stanie oko w oko z Davem Ulliott'em, którego pokonała w Late Night Poker i będzie miała okazję powtórzyć ten wyczyn - "Zrobiłam to już raz, więc dlaczego nie mogłabym tego zrobić ponownie" - powiedziała Agnieszka Rylik.

Komentator Party Poker twierdzi: "Aga zrobiła olbrzymi postęp w pokerowym świecie, wiele ludzi z branży pokerowej zaczęło zauważać jej świetną formę i smykałkę pokerową".
Po rozegraniu turnieju East vs West, Agnieszka rozpocznie grę w turnieju PartyPoker European Challenge, w którym pula nagród przekracza milion dolarów!! Tutaj zmierzy się z czołowymi graczami z całego świata. Turniejzostanie rozegrany w sławnym Concord Card Casino, w Wiedniu od 10-14 marca.

Należy w tym miejscu również podkreślić, że na tym prestiżowym turnieju znajdzie się również gracz SuperGame.pl! Będzie nim zwycięzca naszego wewnętrznego turnieju - Pan Jakub, o nicku: "Dixie_wolf3", z którym wywiad można przeczytać TUTAJ. Mimo skromnego doświadczenia, nasz zawodnik zapowiada twardą walkę o najwyższe cele. Czy okaże się on czarnym koniem tego turnieju?

Trzymamy kciuki za naszych zawodników!
SuperGame.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron