Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik trzecia w East vs West Cup II!!!
Agnieszka Rylik trzecia w East vs West Cup II!!! Drukuj Email
11.03.2008.
Właśnie zakończył się turniej East vs West Cup II, podczas którego zmierzyły sie 30-osobowe reprezentacje wschodniej i zachodniej Europy. Team East reprezentowali m.in. Aleksander Krawczenko Tony G., Branimir Brunovicc czy Sergei Pevzner, barw zachodu bronili m.in. Marcel Luske, Devilvish czy Sigi Stockinger.

Drogą eliminacji z każdej trzydziestki wyłoniono Top 5 Team. Agnieszka, mimo iż od razu zaczęła przy stole 'telewizyjnym', do którego z dwóch pozostałych stołów kwalifikowano najlepszych graczy, zakwalifikowała się do elitarnej 5 osobowej reprezentacji wschodu!

Więcej informacji tutaj.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron