Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka Rylik - raport z Wiednia
Agnieszka Rylik - raport z Wiednia Drukuj Email
12.03.2008.
 Sukces Agnieszki w East-West cup II zaowocował serią wywiadów z mediami pokerowymi oraz... zaproszeniem jej przez Concord Card Casino do wzięcia udziału w Spring Poker Festival. Do turnieju zapisało sie ok. 180 graczy a zgodnie z regulaminem nagrody otrzyma pierwsza osiemnastka. 

Spring Poker Festival rozpoczął sie wczoraj 9-godzinnym maratonem, w efekcie którego odpadła połowa uczestników. Agnieszka,  mimo iż porusza sie o kulach i jest świeżo po operacji kolana wytrzymała przede wszystkim trudy fizyczne jako ze przy stole radziła sobie świetnie i dzisiaj zaczyna druga turę!

Więcej  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron