Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Dixie_wolf3 grał na największym stole telewizyjnym!
Dixie_wolf3 grał na największym stole telewizyjnym! Drukuj Email
12.03.2008.
 Jakub Ługowski, znany nam już zwycięzca turnieju SuperGame (nick: Dixie_wolf3) udanie zadebiutował na turnieju Spring Poker Festival rozgrywanym w Wiedniu w słynnym kasynie: Concord Card Casino! Jako najmłodszy uczestnik turnieju dzielnie walczył na największym stole, rejestrowanym przez stacje telewizyjne.
Nasz zupełny debiutant na tego typu randze turnieju przez kilka godzin udanie rozgrywał partie, nie dając sie najlepszemu na tym stole Devilfish'owi - jednej z najbarwniejszej postaci pokerowej na świecie!

Jakub uległ po kilkugodzinnej walce i zagraniu all-in z dwoma parami na ręku. Pech chciał, że przeciwnik dobrał pokera, więc nasz zawodnik musiał zakończyć swój udział w turnieju. Zajął ostatecznie miejsce w okolicach pierwszej setki, co trzeba uznać za sukces biorąc pod uwagę, że był to debiut naszego zawodnika na arenie międzynarodowej w tak prestiżowym turnieju!

Gratulujemy!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron