Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Adamek: spodziewam się trudnej walki
Adamek: spodziewam się trudnej walki Drukuj Email
19.04.2008.
W sobotę w katowickim "Spodku" Tomasz Adamek powalczy z O'Neilem Bellem. Polak zapewnia, że jest dobrze przygotowany do pojedynku - informuje "Przegląd Sportowy". - To naprawdę dobry zawodnik i spodziewam się trudnej walki, bo Bell to twardziel. Ale przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo - powiedział Adamek. - Zobaczymy, co wymyśli Bell. Ja chcę kontrolować walkę lewą ręką. Ciągła praca nogami i atak lewym prostym, a uwierzcie mi - lewą mam mocną i swoje zrobi. Kłuje jak osa. Teraz, po zmianie wagi, kiedy już nie muszę się ciągle odchudzać, kłuję jeszcze mocniej niż kiedyś - dodał. - Nie powiedziałem, że planuję zwyciężyć przed czasem. Wygrana przez nokaut czy na punkty to ciągle wygrana, prawda? - powiedział. Sport.onet.pl (Przegląd Sportowy)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron