Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Dudek: miałem podobne problemy jak Smolarek
Dudek: miałem podobne problemy jak Smolarek Drukuj Email
20.04.2008.

- W niedzielę czeka nas mecz z drużyną Ebiego Smolarka, Racingiem Santander. Będzie to ważna konfrontacja zarówno dla nich, jak i dla nas. Oni walczą o miejsce premiowane udziałem w Lidze Mistrzów, a my o mistrzostwo - mówi bramkarz Realu Madryt, Jerzy Dudek.

 

- Ebi narzekał ostatnio, że wyjazd na mecz reprezentacji z USA pogorszył jego sytuację w klubie. Przez to stracił miejsce w składzie na rzecz Tchite. Ja miałem podobnie w Feyenoordzie oraz Liverpoolu. Jako zawodnik znajdowałem się między „młotem, a kowadłem”. Z jednej strony stał mój trener klubowy (pracodawca), a z drugiej selekcjoner kadry narodowej. Ebi powinien spokojnie czekać na swoją szansę. Jest bowiem na tyle dobrym piłkarzem, że sobie poradzi - dodaje Dudek. sport.onet.pl (jerzydudek.eu)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron