Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Koszykówka arrow 4 minuty dla Gorata
4 minuty dla Gorata Drukuj Email
23.04.2008.
 Ponad cztery minuty walczył na parkiecie Orlando Magic Marcin Gortat. Polak popisał się jedną zbiórką, a jego zespół pokonał Toronto Raptors 104:103 w drugim meczu ćwierćfinałowym Konferencji Wschodniej. Do awansu do półfinału brakuje Orlando dwu zwycięstw. Wyniki wtorkowych ćwierćfinałów konferencji:

Konferencja Wschodnia
Orlando Magic – Toronto Raptors 104:103
(stan rywalizacji do czterech zwycięstw 2:0 dla Magic)

Konferencja Zachodnia
New Orleans Hornets – Dallas Mavericks 127:103
(stan rywalizacji do czterech zwycięstw 2:0 dla Hornets)

San Antonio Spurs – Phoenix Suns 102:96
(stan rywalizacji do czterech zwycięstw 2:0 dla Spurs)

(sport.tvp.pl)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron