Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Rylik w World Poker Open
Rylik w World Poker Open Drukuj Email
24.04.2008.
 Agnieszka swoimi sukcesami na stałe dołączyła do elity pokerzystów którzy spotykają się na Partypoker.com World Open w Londynie , prestiżowej imprezie pokerowej gdzie główna nagroda wynosi 250 000 $. Błyskotliwa kariera Agnieszki Rylik rozwija się z turnieju na turniej i właśnie otrzymała kolejne prestiżowe zaproszenie do wzięcia udziału w turnieju pokerowym rozgrywanym w Londynie w dniach 25 kwietnia do 2 maja br. organizowanym przez Partypoker.com gdzie będzie mogła zaprezentować swoje umiejętności.
Przewodnikiem wśród zaproszonych graczy będzie sam „Ambasador Pokera” Mike Sexton, człowiek który nauczał Agnieszkę pokera.

Rzecznik Partypoker powiedział że Agnieszka rozwija swoje pokerowe umiejętności z turnieju na turniej. W Sports Challenge Stars była bardzo bliska zwycięstwa. A w turnieju Wiedeński Puchar East v West II pokazała że jest najlepszą zawodniczką wschodnio europejską w mistrzostwach Wschód – Zachód Europy.
Mówi się o pokerze że jest to gra której można się  nauczyć bardzo szybko ale mistrzostwo osiąga się z czasem w przypadku Agnieszki, jej sukcesy pokazują że droga do mistrzostwa bywa krótsza.

Wydaje się że w tym turnieju Agnieszka może się zmierzyć nawet z Mikiem Sextonem jak równy z równym.
W poprzednich pokerowych rozgrywkach Agnieszka traktowana była bardziej jako celebrity teraz postrzegana jest jako zawodowa pokerzystka.
Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości przed nią ogromna przyszłość.

Rywalami w tym turnieju będą takie sławy jak Nick Stale zeszłoroczny tryumfator, sensacyjny Duńczyk – Teo Jorgensen, Ian Frezer, były brytyjski aktor i prezenter telewizyjny Ross Boatmann i wielu innych.

Trzymamy kciuki!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron