Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow IV Bieg Katorżnika  jedyna taka impreza w Polsce
IV Bieg Katorżnika  jedyna taka impreza w Polsce Drukuj Email
24.04.2008.
 Agencja Sport Evolution, ITL Media Group oraz WKB Meta Lubliniec zapraszają na IV Bieg Katorżnika, który odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2008r. w Kokotku k. Lublińca w woj. śląskim. Oprócz  biegu głównego zaplanowanych jest szereg imprez towarzyszących.

Bieg Katorżnika to impreza o unikalnym charakterze (jedna z czterech tego typu imprez w Europie!) i niesamowitym klimacie, dzięki czemu z roku na rok zyskuje coraz to nowe rzesze entuzjastów.

W poprzedniej edycji wystartowało niemal 600 uczestników. W tym roku zgłosiło się już około 350 osób! - cieszy się Michał Walczewski, organizator imprezy.
Bieg Katorżnika to niepowtarzalny klimat, 7-kilometrowa trasa biegnąca przez stawy i bagna oraz zdrowa, sportowa rywalizacja – słowem: raj dla osób aktywnych poszukujących nowych, ciekawych wyzwań. Nic więc dziwnego, że nasza impreza przyciąga takie osobistości, jak gen. Roman Polko, były dowódca elitarnej jednostki GROM i Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Paweł Januszewski, wybitny polski lekkoatleta, Mistrz Europy na 400m przez płotki z Budapesztu z 2002r.Organizatorzy planują również szereg imprez towarzyszących:

- W tym roku odbędą się także II Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem oraz Festyn Militarny, a najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w Biegu Małego Katorżnika. - mówi Michał Walczewski. - Ponadto organizujemy weekend integracyjny dla firm połączony z drużynową rywalizacją Galernik Team.

Zapisy do biegu trwają na oficjalnej stronie internetowej www.biegkatorznika.pl. Tam znajdą też Państwo wszelkie potrzebne informacje oraz zdjęcia i filmy z zeszłorocznej edycji.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie!
Szerszych informacji udziela:

Piotr Jakóbik
Sport Evolution – agencja marketingu sportowego
mobile: +48 511 291 080
mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.sportevolution.pl                                       
                            

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron