Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Niepokonany Erdei znów bije
Niepokonany Erdei znów bije Drukuj Email
27.04.2008.
33-letni węgierski bokser Zsolt Erdei po raz dziesiąty obronił tytuł mistrza świata organizacji WBO w wadze ciężkiej. W Dreźnie pokonał jednogłośną decyzją sędziów starszego o dwa lata Amerykanina DeAndreya Abrona.

Wszyscy sędziowie punktowali na korzyść Węgra, przez co walkę wygrał stosunkiem punktów 119:109.

Niepokonany dotychczas na zawodowym ringu Erdei odniósł 29. zwycięstwo w karierze, z czego 17 razy wygrywał przez nokaut. Natomiast jego rywal poniósł druga porażkę w zawodowym ringu. Dorobek abrona, to15 wygranych walk, w tym dziesięć przed czasem.

sport.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron