Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Agnieszka startuje w World Open IV
Agnieszka startuje w World Open IV Drukuj Email
29.04.2008.
A. Rylik rozpoczyna swój udział w turniej PartyPoker World Open IV, który od piątku rozgrywany jest w Maidstone w Anglii. Po świetnym występie w wiedeńskim turnieju „East vs West II”, w którym zajęła trzecie miejsce, będąc jednocześnie najlepszą zawodniczką drużyny East, Agnieszka nie jest już traktowana jako celebrity, ale jako zawodowa pokerzystka.

W PartyPoker World Open IV bierze udział 72 graczy, podzielonych na 12 sześcioosobowych stolików. Zwycięzca każdego stolika awansuje do półfinału. Gracze którzy zajmą drugie miejsca mają jeszcze szansę awansu do półfinału dzięki repasażom.

Pula nagród wynosi 575 tys. dolarów; zwycięzca zabierze 250 tysięcy.

Z turniejem pożegnał się już ubiegłoroczny zwycięzca Anthony Hardy, a także m.in. Ian Frazer, który przed rokiem dotarł do stolika finałowego, oraz Pippa Flanders, triumfatorka drugiej edycji World Open.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron