Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Powrót "Złotego Chłopca", będzie wielki rewanż
Powrót "Złotego Chłopca", będzie wielki rewanż Drukuj Email
04.05.2008.
 Oscar de la Hoya odniósł 39. zwycięstwo na zawodowym ringu. Były mistrz świata pokonał w Carson na punkty Steve'a Forbesa w swojej pierwszej walce od maja ubiegłego roku, kiedy przegrał z Floydem Mayweatherem.

W pojedynku 35-letniego "Złotego Chłopca" z młodszym o cztery lata Forbesem sędziowie punktowali: 119-109, 119-109 i 120-108.

Kolejnym rywalem Oscara de la Hoi będzie... Floyd Mayweather. 20 września dojdzie do rewanżu za ubiegłoroczną walkę. - To sprawa osobista. Tym razem zamierzam go pobić - powiedział De la Hoya.

Po zwycięstwie z Forbesem, byłym mistrzem świata wagi superpiórkowej, "Golden Boy" legitymuje się rekordem 39 (30 KO) - 5 (1 KO) - 0. 31-letni Floyd Mayweather, aktualny mistrz świata WBC w kategorii półśredniej, jest niepokonany na zawodowym ringu. Spośród 39 dotychczasowych walk 25 zakończył przed czasem.

 

sport.onet.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron