Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Turniej SuperGame rozstrzygnięty!
Turniej SuperGame rozstrzygnięty! Drukuj Email
06.05.2008.
 4 maja 2008r. o godzinie 21:30 rozpoczął się turniej SuperGame, w którym wzięło udział 32 graczy, w tym oczywiście Albert Sosnowski. Jest to pierwsza z trzech części cyklu "Znokautuj Mistrza".
Zwycięzcą turnieju został skrzypu12218, który pokonał lukasz_sulko w finałowym starciu. Nagrodę za znokautowanie Alberta otrzymał Lukasz_84, znany na naszym forum pokerowym jako Kwazi_84.

Pierwszy z trzech części turniejów stał na wysokim poziomie. Gracze dali z siebie wszystko i każdy chciał zdobyć główną nagrodę oraz oczywiście wyeliminować Alberta.

Klasyfikacja finałowej piątki prezentuje się następująco:

1. skrzypu12218
2. lukasz_sulko
3. radost21
4. rk771
5. spoko555

Alberta Sosnowskiego wyeliminował Lukasz_84, który na riverze dostał full'a i pobił dwie pary Mistrza Świata kategorii WBF. Wyczyn ten był warty 50$, zaś zwycięzca - Skrzypu12218 wzbogacił się o 222$!! Warto podkreślić, że pula nagród wynosiła aż 650$.

Kolejna część turnieju już za ok miesiąc - proszę śledzić informacje na SuperGame. Wszytkich zaś, którzy jeszcze nie posiadają konta na PartyPoker zapraszamy do rejestracji , otrzymania bonusa 80$ i wzięcia udziału w kolejnych edycjach naszego Freerolla.


Serdecznie zapraszamy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron