Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Hiszpania: Dudek liczy na debiut
Hiszpania: Dudek liczy na debiut Drukuj Email
11.05.2008.
- Powoli kończy się liga hiszpańska. Do rozegrania pozostały nam już tylko dwa mecze: z Saragossą na wyjeździe oraz z Levante w Madrycie. Dzięki temu, że zdobyliśmy mistrzostwo, trener będzie mógł dać odpocząć kilku zawodnikom - mówi rezerwowy bramkarz Realu Madryt, Jerzy Dudek.

- Do Saragossy nie pojadą wszyscy, a to ze względu na kartki, czy też kontuzje. Dlatego wystąpimy w trochę zmienionym składzie. Ale mimo tego będziemy chcieli kontynuować dobrą passę i podtrzymać super atmosferę w zespole - dodaje nasz bramkarz.

- Mam nadzieję, że i ja będę miał satysfakcję z występów w mistrzowskiej drużynie. Obym zadebiutował! - kończy Dudek.

sport.onet.pl (jerzydudek.eu)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron