Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna arrow Udany debiut Dudka!
Udany debiut Dudka! Drukuj Email
13.05.2008.
Jerzy Dudek zaliczył udany debiut w bramce Realu Madryt. W wyjazdowym spotkaniu z Realem Saragossa "Królewscy" zremisowali 2:2, jednak polski bramkarz zebrał pozytywne oceny za ten mecz. Zdaniem hiszpańskiej gazety "Marce"; zarówno zmiennik Ikera Casilliasa jak i bramkarz Saragossy pokazali, iż są w dobrej formie a gdyby nie ich świetna postawa, wynik mógł być dużo wyższy.

Na mecz przed końcem rozgrywek Primera Division, Real Madryt ma zapewniony mistrzowski tytuł.  O grę w pucharze UEFA walczy Real Mallorca a o pozostanie w pierwszej lidze nadal stara się Real Saragossa.

 

Mateusz Derlecki 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron