Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Małysz nadal mocny, Kubica nową gwiazdą
Małysz nadal mocny, Kubica nową gwiazdą Drukuj Email
15.05.2008.
 Dlaczego Małysz tak długo szybuje w powietrzu? Bo sponsorzy zastrzegli, że każdy musi przeczytać swoje napisy reklamowe.

Ten żart pojawił się w czasach, gdy skoczek bił kolejne rekordy. Ostatni sezon, znacznie słabszy niż poprzedni, nie osłabił wcale jego pozycji marketingowej.

Specjaliści wyliczają, że Małysz zarabia dobrze ponad dwa miliony złotych za sezon sprzedając powierzchnię reklamową na swoim kombinezonie i kasku.
Nie ma też wątpliwości, że najatrakcyjniejsi reklamowo są sportowcy, którzy sukces potrafią przełożyć na popularność, tacy jak Robert Kubica, nowa gwiazda F1 i przyszły król reklam, Otylia Jędrzejczak, mistrzyni pływania, i Mariusz Pudzianowski, strongman, jakiego jeszcze nie było.

sport.onet.pl (Rzeczpospolita)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron